Mundu Radio

Mundu Radio (SP)

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Słuchaj, nikt nie zagłusza

Mundu Radio umożliwia słuchania radia internetowego w telefonie. Program jest darmowy i umożliwia dostęp do wielu gatunków muzyki. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wygodna obsługa

Wady

  • Słaba jakość dźwięku

Dobry
7

Mundu Radio umożliwia słuchania radia internetowego w telefonie. Program jest darmowy i umożliwia dostęp do wielu gatunków muzyki.

Czasy nasłuchiwania przy "zgłuszonym" odbiorniku minęły bezpowrotnie. A tradycyjne odbiorniki radiowe wypierane są przez nowoczesną technologię. 25 lat temu, gdyby ktoś rozważał słuchanie radia w przenośnym telefonie podłączonym bezprzewodowo do światowej sieci komputerowej, zostałby uznany za psychicznie chorego lub dostałby posadę w czasopiśmie "Fantastyka". Ta sama osoba dzisiaj po prostu pobrałaby program Mundu Radio.

Radio internetowe dostępne od jakiegoś czasu na komputerach dostępne jest wreszcie w telefonie. Mundu Radio to wygodny interfejs, w którym wystarczy wybrać styl muzyki, odpowiednią stację i włączyć odtwarzanie. Oferowane rozgłośnie emitują w jakości 24-32 kbps, która na kolana nie powala. Wiele z nich należy do ciekawego projektu RadioIO.

Uwaga! Za transfer z internetu operator komórkowy pobiera opłaty, zalecamy uprzednie zapoznanie się z cennikiem.

Mundu Radio jest warte rozważenia, jeśli nie jesteś maniakiem krystalicznego dźwięku. Miłego odbioru.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na Windowsmobile

Więcej